Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,7% sub estimat
Incarcatura BG 11 Kg
- Număr anunț
- DA20023406
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
- Cod CPV
- 09122210-5 · Butan lichefiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 828,58 RON
- Valoare atribuită
- 731,34 RON 11,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2018 10:50
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
731,34 RON
din 828,58 RON estimat
11,7%
Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 97,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.