Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie anuala sistem de apelare asistente pana la 40 de posturi,+125 adrese + 250 adrese

Număr anunț
DA20021826
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
TELEVOX SA (CUI RO6753253)
Cod CPV
32524000-2 · Sistem de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.399 RON
Valoare atribuită
2.399 RON
Data publicării
10.04.2018 07:26
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.399 RON

din 2.399 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.