Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie USB Kingston DataTraveler DTIG4, 8GB, USB 3.0, Alb/Galben [DTIG4/8GB]
- Număr anunț
- DA20024252
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80,92 RON
- Valoare atribuită
- 80,92 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 11:58
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80,92 RON
din 80,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro