Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COROANA DIN FLORI NATURALE
- Număr anunț
- DA20025111
- Autoritate contractantă
- R5253314 MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494
- Furnizor / câștigător
- ERALBI DREAM FLOWERS SRL (CUI RO26334977)
- Cod CPV
- 03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,86 RON
- Valoare atribuită
- 142,86 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 13:02
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,86 RON
din 142,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro