Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii masa zilnica
- Număr anunț
- DA20011145
- Autoritate contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
- Furnizor / câștigător
- HARDER INN SRL (CUI RO13444803)
- Cod CPV
- 55312000-0 · Servicii de restaurant cu ospatari fara restrictii de acces (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,80 RON
- Valoare finală
- 146,80 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 11:55
- Data finalizării
- 10.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.