Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FITOMENADION 10MG/1ML*5AMP TERAPIA - PHYTOMENADIONUM
- Număr anunț
- DA20022080
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424 RON
- Valoare atribuită
- 434 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 08:42
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
434 RON
din 424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro