Ofertă acceptată Cumpărare directă

Puieti Molid apti pentru plantat

Număr anunț
DA20024921
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC ARDUD R.A. (CUI 27389563)
Furnizor / câștigător
CONCOLOR ART S.R.L. (CUI 21247918)
Cod CPV
03452000-3 · Arbori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
10.04.2018 12:47
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.