- Număr anunț
- DA20023562
- Autoritate contractantă
- Comuna Curtesti (Primaria Curtesti Jud Botosani) (CUI 3433866)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVIU SRL (CUI RO14386620)
- Cod CPV
- 14212120-7 · Pietris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.020 RON
- Valoare atribuită
- 6.020 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 11:03
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.020 RON
din 6.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro