Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE DE PUI SUPERIOARE

Număr anunț
DA20028392
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170380)
Furnizor / câștigător
ZAZI COMPANY SRL (CUI 21815066)
Cod CPV
15112100-7 · Carne proaspata de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,84 RON
Valoare atribuită
333,84 RON
Data publicării
11.04.2018 09:04
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,84 RON

din 333,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.