Acasă · Licitații
· Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AROVIT GEM DIVERSE 360G NUMAR DE REFERINTA: 00455 PRET DE CATALOG: 4,03 RON / Unitate de masura UN
- Număr anunț
- DA20026756
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,24 RON
- Valoare atribuită
- 32,24 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 15:07
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,24 RON
din 32,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro