Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet dulciuri craciun, in cadrul proiectului "CENTRUL DE INFORMARE EUROPE DIRECT GALATI"

Număr anunț
DA20032310
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.098,42 RON
Valoare atribuită
4.098,42 RON
Data publicării
11.04.2018 13:01
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.098,42 RON

din 4.098,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.