Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine alba din faina de grau

Număr anunț
DA20027438
Autoritate contractantă
Comuna Lopatari (Primaria Comunei Lopatari) (CUI 3662584)
Furnizor / câștigător
FORTUNA FAVORIT SRL (CUI 34004449)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730,38 RON
Valoare atribuită
730,38 RON
Data publicării
10.04.2018 17:48
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

730,38 RON

din 730,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.