Ofertă acceptată Cumpărare directă

FINETI BICOLOR 19G NUMAR DE REFERINTA: 00456 PRET DE CATALOG: 0,63 RON / Unitate de masura UNITATE

Număr anunț
DA20026747
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,20 RON
Valoare atribuită
151,20 RON
Data publicării
10.04.2018 15:06
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,20 RON

din 151,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.