Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAGGI SECR.GUST.LEGUME 75 NUMAR DE REFERINTA: 00460 PRET DE CATALOG: 2,19 RON / Unitate de masura

Număr anunț
DA20026700
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,76 RON
Valoare atribuită
8,76 RON
Data publicării
10.04.2018 15:00
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,76 RON

din 8,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.