Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DUOCAL (supliment energetic)
- Număr anunț
- DA20025048
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 15881000-7 · Preparate alimentare omogenizate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308,70 RON
- Valoare atribuită
- 308,70 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 12:58
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
308,70 RON
din 308,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro