Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE TEXTILE

Număr anunț
DA20032047
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
FOTO SUBLIM IMPEX SRL (CUI RO7730592)
Cod CPV
19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,55 RON
Valoare atribuită
924,55 RON
Data publicării
11.04.2018 12:47
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,55 RON

din 924,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.