Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microcentrifuge Tube, 1.7 mL, Snap Cap, Clear, 500- BIOCHIMIE/PROIECT 139 PED/2017/OVIDIU SIRBU

Număr anunț
DA20031605
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110 RON
Valoare atribuită
1.110 RON
Data publicării
11.04.2018 12:16
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110 RON

din 1.110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.