Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Tub monitorizare heparina (activator celite)
- Număr anunț
- DA20028058
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.344,65 RON
- Valoare atribuită
- 5.340 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2018 08:40
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.340 RON
din 5.344,65 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 4,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.