Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEAPARATOR PAPETARIE DIN CARTON SET 100 BUC

Număr anunț
DA20027779
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE LUPENI (CUI 4814427)
Furnizor / câștigător
MAXIBOR G&C SRL (CUI RO25107070)
Cod CPV
30199600-6 · Separatoare pentru papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,40 RON
Valoare atribuită
113,40 RON
Data publicării
11.04.2018 08:12
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,40 RON

din 113,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.