Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare Produse de papetarie si accesorii de birou

Număr anunț
DA20024351
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,80 RON
Valoare atribuită
145,80 RON
Data publicării
10.04.2018 12:06
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,80 RON

din 145,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.