Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere a automobilelor MAI 25312
- Număr anunț
- DA20033885
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GIURGIU (CUI 11880288)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.581,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.581,20 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 14:28
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.581,20 RON
din 2.581,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro