Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Parafina histologica cu polimeri tip 2 B, Bio-Optica / Italia
- Număr anunț
- DA20032832
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 09221200-6 · Parafina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554,80 RON
- Valoare atribuită
- 554,80 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 13:31
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
554,80 RON
din 554,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro