Ofertă acceptată Cumpărare directă

RELEU SEMNALIZARE MAN SEC

Număr anunț
DA20030707
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
Cod CPV
34322400-4 · Placute de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450 RON
Valoare atribuită
450 RON
Data publicării
11.04.2018 11:06
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450 RON

din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.