Ofertă acceptată Cumpărare directă

448 Banda indicatoare abur + Test Bowie Dick Card

Număr anunț
DA20027722
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
22993000-7 · Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188 RON
Valoare atribuită
1.188 RON
Data publicării
11.04.2018 08:02
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.188 RON

din 1.188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.