Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOP BBC REZERVA 250G EXTRA
- Număr anunț
- DA20026425
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232,75 RON
- Valoare atribuită
- 232,75 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 14:34
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
232,75 RON
din 232,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro