Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEHYOL- mixtura alcoolica pt anatomie patologica 95-96%, produs original Bio-Optica / Italia
- Număr anunț
- DA20024667
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 24322320-6 · Derivati ai alcoolilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,50 RON
- Valoare atribuită
- 137,50 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 12:30
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,50 RON
din 137,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro