Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEGRIPANT 300ML WURTH,BURGHIU HSS 5MM ECO,NITURI POP ALUM.4.8X12,VOPSEA SAVANA SATIN 0.75L
- Număr anunț
- DA20021616
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SAMFERO SRL (CUI 11956327)
- Cod CPV
- 44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.039,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.039,94 RON
- Data publicării
- 07.04.2018 13:28
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.039,94 RON
din 1.039,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro