Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare si operationalizare a colectarii selective a deseurilor la sediul beneficiaru

Număr anunț
DA20022116
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI VASLUI (CUI 11374760)
Furnizor / câștigător
ENVIROTECH CONSULT SRL (CUI 23454073)
Cod CPV
90511300-5 · Servicii de colectare a deseurilor dispersate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
10.04.2018 08:46
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.