Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC LED 20W

Număr anunț
DA20026630
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI RO10929740)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,65 RON
Valoare atribuită
370,65 RON
Data publicării
10.04.2018 14:52
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,65 RON

din 370,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.