Ofertă acceptată Cumpărare directă

disc diamantat Schick Dental

Număr anunț
DA20032928
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
LABO SHOP SRL (CUI RO13213280)
Cod CPV
33132000-4 · Implanturi dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.596,64 RON
Valoare atribuită
3.596,64 RON
Data publicării
11.04.2018 13:39
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.596,64 RON

din 3.596,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.