Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet birotica
- Număr anunț
- DA20028574
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELARI (CUI 4373991)
- Furnizor / câștigător
- ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
- Cod CPV
- 42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122,69 RON
- Valoare atribuită
- 122,69 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 09:17
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
122,69 RON
din 122,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro