Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale instalatie aer comprimat; Nebulizator spuma activa

Număr anunț
DA20027162
Autoritate contractantă
Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
Furnizor / câștigător
VIDACO EURO 3 SRL (CUI RO21407440)
Cod CPV
42996100-5 · Pulverizatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,29 RON
Valoare atribuită
714,29 RON
Data publicării
10.04.2018 15:58
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,29 RON

din 714,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.