Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion Viena - Bucuresti,Craiova - Madrid

Număr anunț
DA20024237
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
TROPICAL TOUR SRL (CUI RO14092241)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.670 RON
Valoare atribuită
1.670 RON
Data publicării
10.04.2018 11:56
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.670 RON

din 1.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.