Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card Micro SD 64 GB + Cititor de card USB 3

Număr anunț
DA20033010
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
EURO TEL ITC S.R.L. (CUI 13600171)
Cod CPV
30234500-3 · Suporturi de stocare cu memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,65 RON
Valoare atribuită
117,65 RON
Data publicării
11.04.2018 13:43
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,65 RON

din 117,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.