Atribuită Cumpărare directă

Furnizare sistem de climatizare pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi

Număr anunț
DA36071880
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.595,80 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.595,80 RON