- Număr anunț
- DA20033577
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.878,69 RON
- Valoare atribuită
- 4.878,69 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 14:15
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.878,69 RON
din 4.878,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro