Ofertă acceptată Cumpărare directă

CC531A CC532A CC533A (304A) CARTUS TONER CMY (2800 PAG) ORIGINAL HP LJ CP2025

Număr anunț
DA20032925
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.220 RON
Valoare atribuită
2.220 RON
Data publicării
11.04.2018 13:39
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.220 RON

din 2.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.