Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurare RCA DACIA LOGAN AG-46-JUD
- Număr anunț
- DA20027556
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO - SOCIALA DEDULESTI (CUI 16089781)
- Furnizor / câștigător
- INTERSERV TOTAL BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 24818202)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 786,93 RON
- Valoare atribuită
- 786,93 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 22:29
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
786,93 RON
din 786,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro