Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii ssm si psi
- Număr anunț
- DA20029296
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- MADUTA F&D CONSULTING SRL (CUI RO21379072)
- Cod CPV
- 71317210-8 · Servicii de consultanta sanitara si de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.037 RON
- Valoare atribuită
- 13.037 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 09:55
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 16:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.037 RON
din 13.037 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro