Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii multimedia cu ecrane LED (ROE MC9H)

Număr anunț
DA20025714
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ARTA SI CULTURA AL JUTEDULUI HUNEDOARA (CUI 36826276)
Furnizor / câștigător
VIA CONSULT SRL (CUI RO18731798)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.100 RON
Valoare atribuită
14.100 RON
Data publicării
10.04.2018 13:45
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.100 RON

din 14.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.