Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Legume, fructe si fructe cu coaja
- Număr anunț
- DA20036415
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
- Furnizor / câștigător
- RUBINRO COM SERV SRL (CUI RO5773783)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326,51 RON
- Valoare atribuită
- 326,51 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 06:23
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
326,51 RON
din 326,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro