Ofertă acceptată Cumpărare directă

rigle din cherestea brad

Număr anunț
DA20034978
Autoritate contractantă
BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
Furnizor / câștigător
CONDOR-EX SRL (CUI RO1071930)
Cod CPV
03419100-1 · Produse din cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
11.04.2018 15:28
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.