Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fir de sutura resorbabil ACID POLIGLICOLIC multif nr. 0; 2/0,ac triunghi sau rotund, curb 1/2; 3/8

Număr anunț
DA20042946
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL (CUI RO30690956)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,60 RON
Valoare atribuită
297,60 RON
Data publicării
12.04.2018 12:45
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,60 RON

din 297,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.