Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zuzu lapte proaspat semidegresat 1.5% 1L,ALBALACT SMANTANA 20% 900g

Număr anunț
DA20038036
Autoritate contractantă
G.P.P.NR.13 (CUI 29074910)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15511400-7 · Lapte semidegresat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,64 RON
Valoare atribuită
215,64 RON
Data publicării
12.04.2018 09:23
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,64 RON

din 215,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.