Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEFORT SI CLORURA SODIU

Număr anunț
DA20029911
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC SANGEORGIU DE PADURE (CUI 4323314)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.189,60 RON
Data publicării
11.04.2018 10:28
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.189,60 RON

din 1.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.