Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse de balastiera

Număr anunț
DA20022539
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
VESTKAT SRL (CUI RO14296870)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.370 RON
Valoare atribuită
4.370 RON
Data publicării
10.04.2018 09:29
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.370 RON

din 4.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.