Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA20013844
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
Furnizor / câștigător
JANCOLETA SRL (CUI 13792590)
Cod CPV
14522400-0 · Abrazivi naturali (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,50 RON
Valoare finală
202,50 RON
Data publicării
04.04.2018 15:28
Data finalizării
12.04.2018 03:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.