Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pulpe pui inferioare refrigerat / Pulpe pui superioare refrigerat
- Număr anunț
- DA20042179
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
- Furnizor / câștigător
- ADRIANUS COM SRL (CUI RO19140820)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 523,20 RON
- Valoare atribuită
- 523,20 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 12:21
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
523,20 RON
din 523,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro