Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUI GRILL

Număr anunț
DA20040022
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU (CUI 2573799)
Furnizor / câștigător
BRIEL CONS S.R.L. (CUI 15868201)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,60 RON
Valoare atribuită
192,60 RON
Data publicării
12.04.2018 10:53
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,60 RON

din 192,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.