Atribuită Cumpărare directă

CURS PRIM AJUTOR AVANSAT FIZIC - ALS (ADVANCED LIFE SUPPORT) CONFORM CERINȚE ANMCS

Număr anunț
DA36073276
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
MEDSKILL CENTER S.R.L. (CUI 46022821)
Cod CPV
80562000-1 · Servicii de formare in domeniul serviciilor de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.382,50 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.382,50 RON